Over PCBO bestuur en directie
De leden van PCBO Leeuwarden kiezen gezamenlijk het bestuur van de vereniging. Dit bestuur vergadert minimaal vijf maal per jaar met de algemeen directeur. Het huidige bestuur bestaat uit:
Marcel Poulisse, voorzitter met de aandachtsgebieden financiën & beheer
Peter Mendelts, secretaris met de aandachtsgebieden communicatie & kwaliteit, onderwijs & identiteit
Hans-Paul v/d Snee, penningmeester met de aandachtsgebieden gebouwen & materieel, financiën & beheer
José Weitenberg, algemeen bestuurslid met de aandachtsgebieden personeel & organisatie
Bestuur en directie
De vereniging is zo opgebouwd dat we slagvaardig en adequaat kunnen handelen. De dagelijkse leiding van de vereniging en de scholen berust bij de algemeen directeur. Deze legt verantwoording af aan het bestuur, dat op zijn beurt rekening en verantwoording aflegt aan de ledenvergadering. De algemeen directeur vergadert eens per drie weken met het managementteam, waarin ook de directeuren van de basisscholen zitting hebben.
Good Governance
In het kader van wetgeving “Goed bestuur, goed onderwijs” werkt het bestuur aan een nieuwe structuur per 1 augustus 2011. In die nieuwe structuur zijn het toezicht houden op en het besturen van de vereniging goed verankerd.


