Hans Greidanus - Algemeen Directeur

Hans Greidanus
Directeur-bestuurder
h.greidanus@pcboleeuwarden.nl

 


Einte Jongeling
Hoofd Centrale Dienst
e.jongeling@pcboleeuwarden.nl


Keimpe van der Wal
Bovenschools Zorgcoördinator

k.vdwal@pcboleeuwarden.nl

 

Richard Nammensma - Bovenschools ICT-coordinator

Richard Nammensma
Bovenschools ICT-coördinator

r.nammensma@pcboleeuwarden.nl

 


Anneke Gietema
Medewerker ondersteuning staf
a.gietema@pcboleeuwarden.nl


Evelien de Jong
Secretaresse
e.dejong@pcboleeuwarden.nl


Tjitske Joustra
Medewerker P&O
t.joustra@pcboleeuwarden.nl

 


Wendy de Vries
Medewerker Financiën
w.devries@pcboleeuwarden.nl

 

Gerard Kaspers
Medewerker Onderhoud
g.kaspers@pcboleeuwarden.nl

Annemie Winters
Bovenschools Gedragsspecialist    Ambulant Begeleider
a.winters@pcboleeuwarden.nl

 

 

Sandra Klomp
Administratief Medewerker
s.klomp@pcboleeuwarden.nl

Aukje Wouda
Orthopedagoog
a.wouda@pcboleeuwarden.nl

 



PayOff

Volg PCBO Leeuwarden via Twitter